Нарада з керівниками закладів освіти

2
+2
0

2019 08 20 nzrada20 серпня 2019 року у великому залі Мукачівської районної ради була проведена нарада з керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти району, в роботі якої взяли участь Данканич Андрій Андрійович, в.о. голови Мукачівської райдержадміністрації, Кешеля Світлана Іллівна, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Туряниця Василь Андрійович, начальник управління Держпродспоживслужби Мукачівського району, Гардубей Ірина Іванівна, в. о. головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Мукачівського району, Чечур Марія Михайлівна, лікар-імунолог, Лоя Наталія Василівна, районний лікар-педіатр, працівники управління освіти та районного методичного кабінету.

На порядку денному наради постало питання про обов’язкове щеплення дітей для запобігання спалаху захворювання кору.

Про організацію роботи з вакцинації проти кору дітей шкільного та дошкільного віку в 2019 році повідомили на нараді лікар-імунолог Чечур М.М. та районний лікар-педіатр Лоя Н.В.

Туряниця В.А., начальник Держпродспоживслужби Мукачівського району, виступив з питанням про дотримання санітарно-гігієнічних умов організації навчально-виховного процесу.

Кешеля С.І., начальник управління освіти, молоді та спорту наголосила, що питанню безпеки школярів і вихованців дитсадків відводиться першочергова увага. Дітям, які не прищеплені, відвідувати заклад освіти забороняється. І перший крок у цій важливій справі щодо здоров’я власних дітей повинні зробити батьки.