Серпневі засідання районних методичних об’єднань учителів Мукачівщини (Фото)

3
+3
0

2019 08 29 mo27 та 29 серпня 2019 року на базі Верхньокоропецької ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені засідання районних методичних об’єднань учителів закладів загальної середньої освіти та шкільних бібліотекарів району на тему «Про інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення базових дисциплін у 2019-2020 навчальному році. Звіт про роботу методичного об’єднання за 2018-2019 навчальний рік. Планування роботи та завдання методоб’єднання на 2019-2020 навчальний рік».

У роботі секційних нарад узяли участь методисти районного методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Мукачівської районної держадміністрації, шкільні бібліотекарі, практичні психологи, а також учителі закладів загальної середньої освіти таких предметів: початкових класів, української мова та літератури, угорської мови, іноземних мов, історії, правознавства, зарубіжної літератури, хімії, біології, математики, фізики, астрономії, географії, економіки, трудового навчання, фізичної культури, інформатики, предметів художньо-естетичного циклу, «Захист Вітчизни».

27 серпня в залі районної ради проведено районне методичне об’єднання вихователів та музичних керівників закладів дошкільної освіти.

Учасники секційних засідань були ознайомлені з нормативними документами, якими необхідно керуватися в новому навчальному році. Методистами РМК, головами районних методичних об’єднань були надані поради щодо особливостей викладання предметів, прокоментовані внесені зміни до навчальних програм. Зверталася увага на навчанні на компетентнісній основі, сучасних педагогічних технологіях, партнерстві школи, батьків, громади, вихованні громадянина України. І це далеко не повний перелік тем.

Отже, виведено найбільш ефективні варіанти методичних формулювань, їх тематику та способи проведення, а також запропонована орієнтовна структура методичної роботи на новий навчальний рік.