Серпнева колегія управління освіти, молоді та спорту Мукачівської райдержадміністрації (Фото)

7
+7
0

2019 08 30 konferentsia30 серпня 2019 року у великому залі Мукачівської районної ради була проведена розширена колегія управління освіти, молоді та спорту Мукачівської районної державної адміністрації.

Запрошені для участі в роботі колегії – Михайло Іван Петрович, голова Мукачівської районної ради, керівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти, педагогічні працівники, які підготували переможців ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Михайло Іван Петрович привітав учителів Мукачівщини з початком нового навчального року і заторкнув ряд нагальних питань освітянської галузі.

Першим питанням у ході колегії стало нагородження грошовими преміями та грамотами управління освіти педагогічних працівників, які досягли вагомих результатів у роботі з творчою молоддю і підготували переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та ІІ (обласного) етапу захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Кешеля Світлана Іллівна, начальник управління освіти, молоді та спорту Мукачівської районної держадміністрації, виступила з доповіддю про результати розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2018-2019 навчальному році та основними завданнями на 2019-2020 навчальний рік.

До виступів на колегії були підготовлені доповіді Караманич Оксани Василівни, керівника Макарівського закладу дошкільної освіти, на тему «Дошкільна освіта як первинна складова частина системи безперервної освіти», Орсагош Марії Василівни, учителя початкових класів Страбичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, на тему «Особливості навчально-виховного процесу в умовах впровадження Концепції реалізації державноїполітики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українськашкола», Рубіш Надії Іванівни, директора Великолучківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, на тему «Діяльність закладу освіти з підвищення успішності учнів».

У рамках колегії відбулося висунення кандидатури на нагородження обласною педагогічною премією імені Августина Волошина. Це вчитель української мови й літератури Ключарківської ЗОШ І-ІІ ступенів Лендяк Йосип Володимирович, який досяг вагомих результатів у справі навчання й виховання підростаючого покоління.

Керівники управління освіти, молоді та спорту та методисти районного методкабінету привітали педагогів із початком нового етапу професійної діяльності і побажали всім освітянам успішного навчального року.

ФОТОАЛЬБОМ