Засідання районного методичного об’єднання педагогів-організаторів Мукачівського району

5
+5
0

2019 09 12 narada12 вересня 2019 року у великому залі районної ради відбулося засідання районного методичного об’єднання педагогів-організаторів Мукачівщини на тему «Про методичні рекомендації з питань організації виховної роботи у ЗЗСО у 2019-2020 навчальному році».

Координатор роботи методоб’ֹєднання – Притула Людмила Олександрівна, методист районного методкабінету – ознайомила присутніх з планом роботи і розпочала роботу засідання.

Голова районного методобְ’єднання педагогів-організаторів Медвідь Мар’яна Михайлівна підготувала доповідь на тему «Аналіз роботи районного методичного об’єднання за 2018-2019 навчальний рік та завдання на 2019-2020 навчальний рік».

Наступний пункт – виступ методиста райметодкабінету Притули Л.О. на тему «Про інформаційні матеріали щодо створення безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок у 2019-2020 н.р.» та «Про національно-патріотичне виховання в закладах освіти у 2019-2020 навчальному році та Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»).

Спачинська Катерина Василівна, педагог-організатор Ракошинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ознайомила колег з вимогами до ведення основної документації педагога-організатора закладу загальної середньої освіти».

Члени засідання схвалили план роботи районного методичного об’єднання на 2019-2020 навчальний рік, який озвучила методист райметодкабінету Притула Л.О.

У рубриці «Різне» були розглянуті питання курсової перепідготовки та атестації педагогічних працівників, роботи з лідерами учнівського самоврядування, про функціонування сайтів закладів загальної середньої освіти.

Притула Л.О. підвела підсумки роботи засідання і побажала колегам успіхів і натхнення в новому навчальному році.