Засідання районного методоб’єднання заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи (Фото) 19.09.2019

4
+4
0

2019 09 19 narada19 вересня 2019 року у великому залі Мукачівської районної ради відбулося засідання районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи ЗЗСО на тему «Про методичні рекомендації з питань організації виховної роботи в закладах загальної середньої освіти у 2019-2020 навчальному році».

Розпочала роботу заходу методист районного методкабінету управління освіти, молоді та спорту Мукачівської райдержадміністрації Притула Людмила Олександрівна ознайомленням із планом роботи.

Першим питанням порядку денного засідання став звіт голови районного методичного об’єднання ЗДВР Лендєл Наталії Володимирівни «Про аналіз роботи районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи за 2018-2019 навчальний рік та завдання на 2019-2020 навчальний рік».

Притула Л.О. підготувала доповідь «Про інформаційні матеріали щодо створення безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок у 2019-2020 навчальному році». В доповіді особлива увага була звернута на посиленні профілактичної та превентивної роботи щодо запобігання насильству та булінгу, жорстокій агресивній поведінці, профілактиці торгівлі людьми, злочинності та шкідливим звичкам.

Пріоритетним у системі освіти залишається національно-патріотичне виховання, основними складовими якого є громадянсько-патріотичне, військово-патріотичне та духовно-моральне виховання. Це питання Притула Л.О. висвітлила в доповіді «Про національно-патріотичне виховання в закладах освіти у 2019-2020 навчальному році та про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»).

Члени засідання схвалили план роботи районного методичного об’єднання на 2019-2020 навчальний рік, який озвучила методист райметодкабінету Притула Л.О.

У рубриці «Різне» були розглянуті питання курсової перепідготовки й атестації педагогічних працівників, функціонування сайтів закладів загальної середньої освіти.

Притула Л.О. підвела підсумки роботи засідання і побажала всім успішного навчального року.

ФОТОАЛЬБОМ