«Відкрита управлінська студія» і нагородження Макарівського ДНЗ (Фото)

1
+1
0

2019 09 18 makarivsky dnz peremih18 вересня 2019 року в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» відбулася «відкрита управлінська студія», яку провів департамент освіти і науки обласної держадміністрації. Мукачівський район на заході представляли керівники закладів дошкільної освіти з завідувачем районного методкабінету управління освіти, молоді та спорту районної держадміністрації Зварич Віталією Юріївною.

У відкритому форматі живого спілкування фахівці дошкільної освіти обмінялися досвідом формування особистості дитини, акцентували увагу на питаннях створення безпечних умов у закладах дошкільної освіти та забезпечення наступності освіти. Особлива увага була приділена ролі керівника в ефективному функціонуванні закладів дошкільної освіти.

Урочистим моментом «відкритої управлінської студії» стало нагородження призерів конкурсу «Кращий заклад дошкільної освіти». Перше місце в номінації «Сільська місцевість» отримав Макарівський ДНЗ. Переможця нагороджено Почесною грамотою департаменту освіти і науки обласної держадміністрації та грошовою премією – 50 тисяч гривень.

Вітаємо колектив Макарівського ДНЗ з високим досягненням і гідним визнанням у справі виховання і всебічного розвитку підростаючого покоління.

ФОТОАЛЬБОМ