Майстер-класи для вчителів початкової ланки

3
+3
0

2019 09 21 master klas21 вересня 2019 року вчителі початкових класів ЗЗСО Мукачівщини мали можливість взяти участь у роботі авторського майстер-класу Большакової Інни Олексіївни та Пристінської Марини Сергіївни.

Майстер-клас мав на меті висвітлення теми "Дидактичні особливості уроків з інтегрованих курсів "Українська мова та читання" та "Я досліджую світ". Безпосередньо спілкуючись з учителями, розробники майстер-класу розкрили питання щодо особливої уваги, яку необхідно приділяти в початковій школі на формування читацьких компетенцій, як саме це впливає на мовленнєві навички випускників, а також розвитку яких компетентностей потрібно приділяти найбільше уваги під час вивчення української мови, щоб отримати високий рівень навчальних досягнень.

У ході заходу жвава дискусія між учителями-практиками та авторами посібників з української мови, посібників для читання дітей молодшого шкільного віку виявила ряд проблемних питань, які потрібно вирішувати. Серед цих питань – особливості сприйняття матеріалу сучасними школярами, принципи ефективного навчання учнів нового покоління.

Сучасні діти суттєво відрізняються мотивацією до навчання, специфікою сприйняття матеріалу, рівнем зацікавленості результатами освіти тощо. Ці фактори зумовлюють потребу суттєво переглянути методику викладання української мови та читання в школі, а відтак викликають необхідність появи нових підручників і посібників. Дякуємо організаторам за надану можливість взяти участь у заході.