Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

2
+2
0

2019 09 25 stop bullingБулінг – серйозна та вкрай гостра проблема сучасності. Тема цькування щораз набуває все більшої гостроти, і тому останнім часом є однією з найактуальніших проблем.

На виконання листа Міністерства освіти і науки України 10.09.2019 №1/9-570 «Щодо проведення в закладах освіти Всеукраїнського тижня з протидії булінгу», листа департаменту освіти і науки облдержадміністрації 12.09.2019 № 01-15/3114 «Про проведення в закладах освіти Всеукраїнського тижня з протидії булінгу» з 16 по 20 вересня 2019 року в закладах освіти Мукачівського району проведено Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.

У рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу класними керівниками, педагогами-організаторами та практичними психологами закладів загальної середньої освіти проведено превентивні, просвітницько-профілактичні заходи, спрямовані на інформування та ознайомлення учасників освітнього процесу з питанням булінгу, формування обізнаності та нетерпимості до цього явища, адміністративної відповідальності за вчинення таких негативних дій.

Так, у

та інших закладах загальної середньої освіти Мукачівського району були проведені бесіди, години спілкування, тренінгові заняття, перегляд відеоматеріалів, конкурси малюнків, плакатів тощо. Налагоджено співпрацю з представниками поліції. Спільно з працівниками органів системи МВС організовані заняття з питань протидії булінгу, домашньому насильству, порушення прав протидії злочинам та правопорушенням.

Ознайомитися з проведенням Всеукраїнського тижня з протидії булінгу можна на сайтах закладів загальної середньої освіти.