Урочистості до Дня працівника освіти (Фото, Відео)

11
+10
1

2019 10 02 den vchytela«Учителю, прийми уклін доземний за щире серце і любов святу, за людяність і чесний труд щоденний», - саме такими словами розпочалося районне свято, приурочене до Дня працівників освіти. У великому залі Мукачівської районної ради зібралися керівники закладів дошкільної та загальної середньої освіти, найкращі вчителі району, методисти районного методкабінету.

На свято були запрошені почесні гості: Михайло Іван Петрович, голова Мукачівської районної ради, Данканич Андрій Андрійович, в.о. голови Мукачівської районної держадміністрації, Кешеля Світлана Іллівна, начальник управління освіти, молоді та спорту Мукачівської райдержадміністрації, Кречковська Оксана Миколаївна, начальник відділу культури.

Очільники району виголосили урочисті слова подяки працівникам педагогічної ниви, які навчають дітей і невтомною працею формують майбутнє нашої держави. В залі було сонячно від посмішок, гарного настрою і вдячних аплодисментів.

Не залишилися осторонь від привітань колективи художньої самодіяльності, які натхненним виконанням пісень і танців зробили вчителям найкращий подарунок.

Щирі слова подяки знову звучали в залі, коли найкращі вчителі району за творчу, плідну працю в справі навчання й виховання підростаючого покоління були нагороджені почесними грамотами Міністерства освіти і науки, департаменту освіти і науки облдержадміністрації та грамотами управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації.

Свято подарувало всім море позитивних емоцій і радість від спілкування з прекрасним.

ФОТОАЛЬБОМ

ВІДЕО: