День кар’єри на базі Верхньокоропецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (Фото, Відео)

2
+2
0

29 10 09 den kariery9 жовтня на базі Верхньокоропецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся День кар’єри «Зроби крок до майбутнього». Організатори заходу – Мукачівський міськрайонний центр зайнятості, педагогічний колектив та керівництво Верхньокоропецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учасники заходу – учні 9-11 класів та педколективи закладів загальної середньої освіти Залужанського напрямку Мукачівського району.

До роботи в Дні кар’єри долучилися Зварич Віталія Юріївна, завідувач районного методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Мукачівської районної державної адміністрації, Притула Людмила Олександрівна, методист районного методкабінету. У роботі заходу взяли участь представники профільних ринкоутворюючих підприємств та Юрій Фущич, директор Закарпатського обласного центру зайнятості.

День кар’єри – це можливість поспілкуватися з потенційним роботодавцем та ознайомитися з трендами у сфері праці. Прикордонники, поліція, рятувальники стали героями дня для учнівської молоді, яка стоїть на порозі до обраного життєвого шляху. Фахівці розповіли про те, які компетенції в даний час актуальні на ринку праці. Найголовніше, щоб наша молодь зорієнтувалася в обранні майбутнього фаху.

Подібні заходи доводять, що така робота важлива для учнів старших класів, тому що активно спрямовує їх до усвідомленого вибору професії.

Фото:

Відео: