Конкурс «Учитель року – 2020». Підведення підсумків та нагородження (Фото, Відео)

5
+5
0

2019 11 22 konkursПерший (районний/зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в Мукачівському районі завершився 21 листопада на базі Великолучківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У святково прибраному актовому залі відбулося підведення підсумків конкурсу та урочисте нагородження переможців та всіх його учасників.

Гості свята – Данканич Андрій Андрійович, в.о. голови Мукачівської районної державної адміністрації, Ващенок Микола Миколайович, в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту, Федорчук Ю.В., голова РК профспілки працівників освіти Мукачівського району, педагогічні працівники району. Данканич А.А. та Ващенок М.М. привітали всіх присутніх та учасниць конкурсу, які в нелегкій боротьбі довели свою фахову майстерність.

Перед гостями виступила завідувачка районного методичного кабінету управління освіти Зварич Віталія Юріївна, яка всіх ознайомила з конкурсантками та порядком проведення вчительського турніру.

ФОТОАЛЬБОМ

У кожній з номінацій змагання проводилися в 2 дні. Першими в боротьбу вступили номінанти зарубіжної літератури, що змагалися на базі Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, – представниця Мукачівського району разом з учителями міських шкіл Мукачева. Далі локація конкурсу змістилася в Луківську ЗОШ І-ІІ ступенів Іршавської районної ради, де змагалися вчителі образотворчого мистецтва. І насамкінець – у номінації «Початкові класи» на базі Великолучківської ЗОШ І-ІІІ ступенів першість виборювали дві представниці Мукачівського району.

У першій половині дня у Великолучківській ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений другий конкурсний тур. Це конкурсне випробування «Урок», самоаналіз та аналіз відвіданого уроку, а також випробування «Практична робота» у форматі письмової роботи з розв’язання педагогічних задач.

За участі заступників директорів з навчально-виховної роботи конкурсантки презентували досвід роботи, у якому відображені інноваційні підходи до освіти, сутність освітніх технологій, які використовуються, відповідність сучасним вимогам в освіті, а також хобі учасника.

ФОТОАЛЬБОМ

Після підрахунків балів за протоколами було підведено підсумки в номінації «Початкові класи»:
І місце – Тоба Наталія Михайлівна – учитель початкових класів Чинадіївської ЗОШ І-ІІ ступенів;

ІІ місце – Мучичка Наталія Михайлівна – учитель початкових класів Горондівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Нагадаємо, що володар І місця в номінації «Образотворче мистецтво» – Мучичка Катерина Василівна, учитель Горондівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В номінації «Зарубіжна література» ІІ місце посіла Полончак Кристина Василівна, учитель Кленовецької ЗОШ І-ІІ ступенів.

Усі учасниці конкурсу нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту Мукачівської державної адміністрації та грошовими преміями в сумі 5 тисяч гривень – за І місце і 4 тисячі гривень – за друге місце. Та найголовніше – це розвиток методичної компетентності, творчий підхід, удосконалення професійних якостей учителя. Це саме той конкурс, що вимагає професійних знань для розв’язання педагогічної ситуації, і здатен виявляти суперечності, які має долати вчитель.

Слід висловити слова глибокої вдячності всім цьогорічним конкурсантам, членам журі й оргкомітету за пророблену роботу, а також керівництву шкіл, які сприяли в здійсненні конкурсу «Учитель року – 2020».


Інші статті до теми:

(2019-11-22) Конкурс «Учитель року – 2020». Підведення підсумків та нагородження (Фото, Відео);

(2019-11-19) Районний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації «Початкова освіта» (Фото);

(2019-11-19) Підведення підсумків першого (зонального) туру конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Образотворче мистецтво» (Фото);

(2019-11-15) Конкурс «Учитель року – 2020» в номінації «Образотворче мистецтво» (Фото);

(2019-11-12) День другий зонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» (Фото);

(2019-11-11) Перший (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» (Фото);