Районний етап олімпіади з української мови й літератури з угорською мовою навчання (Фото)

3
+3
0

2019 11 26 olimpiada26 листопада на базі Ракошинської ЗОШ І-ІІ ступенів стартував ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови й літератури з угорською мовою навчання, в роботі якого взяли участь методисти районного методкабінету управління освіти, молоді та спорту Мукачівської райдержадміністрації Попович М.М. та Гутій Н.І.

Під час написання учнями олімпіадних завдань відбулося засідання районного методоб’єднання вчителів української мови й літератури, що працюють у школах з угорською мовою навчання. Після ряду організаційних питань перед колегами виступила голова районного методоб’єднання вчителів української мови й літератури у школах з угорською мовою навчання, вчитель Ракошинської ЗОШ І-ІІ ступенів Доктор Е.О. з презентацією «Формування ключових компетентностей на уроках української мови й літератури».

Учитель Дерценської ЗОШ І-ІІІ ступенів Балог М.М. підготувала проєкт «Підтримка діяльності українських шкіл Міністерством освіти і науки України в галузі багатомовної освіти».

Після підведення підсумків засідання і роботи журі олімпіади було визначено найкращих знавців української мови й літератури, а також висловлена подяка керівництву Ракошинської ЗОШ І-ІІ ступенів за щорічну зразкову організацію заходу.

ФОТОАЛЬБОМ