Семінар-практикум практичних психологів (Фото, Відео)

6
+6
0

2019 11 27 seminar27 листопада 2019 року в актовому залі Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум практичних психологів закладів загальної середньої освіти з важливою для сьогодення темою – «Протидія булінгу та подолання агресивності в учнівському середовищі», модератор якого – Притула Л.О., методист районного методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Мукачівської РДА.

Актуальність обраної теми зумовлена тим, що нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного.

Роботу семінару-практикуму розпочала методист РМК Притула Л.О., яка ознайомила присутніх з планом заходу та акцентувала увагу на важливості роботи психологічної служби в напрямку протидії булінгу та подолання агресивності в учнівському середовищі, що з кожним роком надзвичайно поширюється, особливо серед учнівської молоді.

Зайцев Г.М., голова районного методоб’єднання практичних психологів, презентувала роботу методичного об’єднання психологічної служби в напрямку протидії булінгу та насильства. Вона звернула увагу присутніх на результати моніторингового дослідження психологічної служби з питань виявлення випадків насильства, булінгу, порушення прав дітей.

Важливим етапом семінару став цікавий та змістовний захід «Інтерактивні акції з протидії булінгу», який підготували та провели Цібере Н.Я., практичний психолог Верхньокоропецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, та Данкулинець А.І., практичний психолог Ракошинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Метою даної форми роботи стало знайомство учасників зустрічі з визначенням булінгу, напрямками роботи з учнями по даній проблемі, вміння знаходити вихід зі складної ситуації та формувати навички відповідальної та безпечної поведінки серед учнівської молоді.

На завершення семінару-практикуму практичні психологи підвели підсумки роботи, окреслили шляхи запобігання і профілактики насильства, ознайомилися з тематичною виставкою дитячих робіт «СТОП-булінг!»

ФОТОАЛЬБОМ

ВІДЕО: