Нарада керівників ЗЗСО та ЗДО (Фото)

1
+1
0

2019 11 29 narada29 листопада 2019 року в залі районної ради відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти та завідувачів закладів дошкільної освіти під головуванням Ващенка М.М., в. о. начальника управління освіти, молоді та спорту Мукачівської райдержадміністрації.

У роботі наради взяв участь Данканич А.А., в.о. голови Мукачівської районної держадміністрації, який акцентував увагу членів наради на якісному харчуванні учнів та дошкільнят.

Туряниця В.А., начальник управління Держпродспоживслужби Мукачівського району, ознайомив присутніх із впровадженням у заклади освіти системи безпечності харчових продуктів ХАСК.

Наступні питання порядку денного – «Про замовлення документів про базову та повну загальну середню освіту. Про надання інформації щодо термінів проведення канікул», «Про реєстрацію випускників закладів загальної середньої освіти на зовнішнє незалежне оцінювання 2020 року» – висвітлив Ващенок М. М., в.о. начальника управління.

З питаннями «Різного» ознайомила присутніх Зварич В. Ю., завідувач районного методкабінету управління освіти: про підсумки проведення І (зонального/районного) етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» та проведенням конкурсу у 2021 році; про проведення атестації педагогічних працівників, які атестуються атестаційною комісією ІІ рівня, у 2019-2020 навчальному році; про план роботи управління освіти на грудень 2019 року; про проведення районного етапу Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби»; про проведення районного етапу конкурсу «Новорічна композиція», «Український сувенір».

Завершено роботу наради підведенням підсумків.

ФОТОАЛЬБОМ